Szeptembertől autóbuszjárat indul Jászberénybe

szeptember 1., kedd 17:11

2020. szeptember 1-től új autóbusz járatot indít a Volán az alábbi menetrend szerint:

Jászboldogháza vasútállomás 7:55
Jászboldogháza Iskola 7:56
Jászboldogháza Alurad 7:57
Jászboldogháza temető 8:00
Jászboldogháza útőrház (Bádog Jézus) 8:02
Jánoshida tanya gazdaság 8:05
Jánoshida újtelep 8:06
Jánoshida Irma-sarok 8:07
Jánoshida Községháza 8:08
Jánoshida templom 8:10
Jánoshida Községháza 8:11
Jánoshida Irma-sarok 8:12
Jánoshida túláti elágazás 8:13
Alattyán Gárdonyi út 8:18
Alattyán Községháza 8:20
Alattyán Rakéta utca 8:22
Pusztamizsei elágazás 8:27
Jásztelek alsó 8:29
Jásztelek Községháza 8:32
Metálplaszt 8:35
Jászberény kórház II. 8:43
Jászberény autóbusz-állomás 8:45