Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Világharmónia futás

A mai napon (2011.05.18.) délután fél négykor érintette Jászberény várost a Világharmónia Futás elnevezésű program, mely 6 földrész 140 országán halad keresztül. Egyesületünk ez alkalomból kapott felkérést egy rövid bemutatóra, amíg a futók megpihentek a főtéren.

A jászboldogházi dojo is képviselte egyesületünket. A város határánál csatlakoztak a futókhoz Simon Orsi, Bajor Ricsi, Mézes Pisti, Kohári Feri. Addig a többiek Kerekes Réka és Kovács Kristóf a város főterén lerakott tatamin bemelegítő küzdelmeket vívtak az egyesület többi tagjaival, ami már önmagában is sok nézőt vonzott.

A futók megérkezése után rövid köszöntő következett, majd ezt követően a bemutató. A bemutató kifejezetten küzdőtechnikai jellegű volt, a nézők sempai Tóth Helga 10 ellenfeles küzdelmét láthatták ami nagyon látványosra sikeredett.

Borics Zsolt