Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

T-Home Vivicittá Városvédő Futás

Egyesületünk számára már évek óta a T-Home Vivicittá Városvédő Futás az évadnyitó futóverseny. Idén sajnos előző nap került megrendezésre a tavaszi szezonzáró tarjáni verseny. Ennek ellenére több mint 50 fővel képviselte magát egyesületünk a rendezvényen.

A legfiatalabb Kövér Máté a maga 6 életévével. Rengeteg szülő is elkísérte a gyerekeket és ő maguk is futottak, sokan a 12km távot is vállalták. Sokan teljesítették közülünk a mai napon mindhárom távot  6 – 3,5 – 12 km. Két szülő Kerekes Tóni és Jenei Tamás(karatés is) reggel biciklivel vágtak neki a Jászboldogháza – Budapest távnak és 94 km megtétele után csatlakoztak a futókhoz. A nagy szél sem vette kedvét a „kis” társaságnak és egy remekhangulatú napot töltöttünk ismét együtt.

Az eseményről képeket a galériában találtok!